İzmitlilerden hem 'gençlik' hem 'doğa' yürüyüşü

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Spor Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği ‘Gençlik Yürüyüşü’ Başkan Hürriyet’in katılımı ile gerçekleşti

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na 104. yıldönümüne özel etkinlikler sürüyor.

Bu kapsamda İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, doğa ile iç içe ‘Gençlik Yürüyüşü’ düzenledi. Başkan Fatma Kaplan Hürriyet başta olmak üzere yüzlerce vatandaşın katıldığı etkinlik eğlence dolu anlara sahip oldu.

İlk olarak Umuttepe Kent Ormanı’nda 8 kilometrelik parkuru tamamlayan katılımcılar ardından İzmit Belediyesinin kendileri için hazırladığı kahvaltıya geçtiler. Daha sonra müzik eşliğinde eğlenen katılımcılar, bu anlamlı günde böyle bir etkinliğe imza atan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibine teşekkür etti.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. İzmitlilerden hem 'gençlik' hem 'doğa' yürüyüşü için yorumda bulun

    İzmitlilerden hem 'gençlik' hem 'doğa' yürüyüşü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzmitlilerden hem 'gençlik' hem 'doğa' yürüyüşü için ilk yorumu yapabilirsin.