ÇYDD 20 yılı dolduran üyelere plaketlendirdi

KOCAELİ (İGFA)  – Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi, KYÖD’de düzenlenen programda 20 yılını dolduran üyelerine plaket verdi. Programa İzmit Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu katıldı.

Solakoğlu programda yaptığı konuşmada, “Böyle bir etkinliğe katıldığım için çok mutluyum. Geçmişten beri birlikte başarılı işler yaptık. Bu güzel işlere yenilerini eklemek dileğiyle İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını sizlere iletiyorum” dedi.

Düzenlenen plaket taktim törenine katılan ÇYDD Kocaeli Şubesi eski Başkanı Gülşen Müstecaplıoğlu, “Sibel Başkanımızın desteğini faydasını çok çok fazla gördüm. Burada bizimle olduğu için çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Fatma Hanım da burada yok ama biliyorum ki gönlü burada, aynı zamanda derneğimizin de üyesidir. Kendisini çok seviyorum, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. ÇYDD 20 yılı dolduran üyelere plaketlendirdi için yorumda bulun

    ÇYDD 20 yılı dolduran üyelere plaketlendirdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇYDD 20 yılı dolduran üyelere plaketlendirdi için ilk yorumu yapabilirsin.