‘Yenişehir Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde Gerçek Belediyecilik Vurgusu

Tunç: Karabük’ün Geleceği İçin Fırsat Verilmeli

AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya’ya destek çağrısı yapan Tunç, kentte gerçek belediyeciliği başlatacaklarına inandığını belirtti. Yatırım programında yer alan Karadeniz’e bağlayan duble yol projesini hayata geçireceklerini vurgulayan Tunç, adalet sarayını da kente kazandıracaklarını grandbetting dile getirdi.

Tunç: Gerçek Belediyecilik Anlayışının Kökleri

Tunç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’u yaşanılır hale getirerek gerçek belediyeciliğin temellerini attığını ve bu başarının Anadolu’ya yayılarak AK Parti’nin kuruluşunu sağladığını belirtti. Tunç, milletin AK Parti’yi 17 seçimde tercih ettiğini ve 18’inci sandığın yaklaştığını ifade grandbetting giriş etti.

Tunç: Muhalefetin İttifakı Dağıldı

Muhalefetin 10 ay önceki seçimde gerçekleştirdiği ittifakın dağıldığına işaret eden Tunç, muhalefetin Cumhurbaşkanı adaylarını dahi genel başkanlığa layık göremediğini söyledi.

AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı Çetinkaya 40 Projesini Tanıttı

AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, seçilmesi halinde hayata geçirmeyi planladığı 40 projeyi grandbetting twitter tanıttı. Çetinkaya, hizmet ve icraatlarıyla Karabük’ün sorunlarını çözmeyi hedeflediğini ifade etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • ‘Yenişehir Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde Gerçek Belediyecilik Vurgusu
  1. ‘Yenişehir Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde Gerçek Belediyecilik Vurgusu için yorumda bulun

    ‘Yenişehir Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde Gerçek Belediyecilik Vurgusu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Yenişehir Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde Gerçek Belediyecilik Vurgusu için ilk yorumu yapabilirsin.