Worthing’te Düzenlenen Parti 300’den Fazla Genci Kargaşaya Sürükledi

Gençlerin Kontrolsüz Davranışları Mahallede Panik Yarattı

İngiltere’nin Sussex kentine ait sahil kasabası Worthing’te bir evde düzenlenen partiye katılan 300’den fazla genç, kontrolsüz davranışlarıyla kargaşaya neden oldu. Mahalle sakinleri, cuma gecesi arabalara saldıran gençleri ve ambulansların olay yerine gelmesini endişeyle izledi.

Polis, Partiyi Dağıtmak İçin Müdahale Etti

Polis, Poulters Lane’deki partiyi dağıtmak için çağrıldı ve olay yerine geldi. Görgü tanıklarının ifadelerine göre, 18 yaşındaki bir genç saldırıya uğradıktan sonra hastaneye kaldırıldı. Polis, partinin Facebook’ta paylaşılmasının ardından kontrolden çıktığını ve yüzlerce davetsiz misafirin eve geldiğini belirtti.

Polis Soruşturma Başlattı

Partinin dağıtılmasının ardından, Tarring’in South Caddesi’nde 18 yaşındaki bir gencin saldırıya uğradığı ihbarı geldi. Yaralanan genç gözaltına alındı ve hastaneye kaldırıldı. Polis, şüphelinin kimliğini belirlemek için soruşturmanın devam ettiğini açıkladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Worthing’te Düzenlenen Parti 300’den Fazla Genci Kargaşaya Sürükledi için yorumda bulun

    Worthing’te Düzenlenen Parti 300’den Fazla Genci Kargaşaya Sürükledi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Worthing’te Düzenlenen Parti 300’den Fazla Genci Kargaşaya Sürükledi için ilk yorumu yapabilirsin.