Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısından TFF’ye Sert Tepki

Taner Saral: “TFF’nin Cezaları Kural, Akıl ve Ahlakla Uyuşmuyor”

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Taner Saral, Trabzonspor-Fenerbahçe maçının ardından yaşanan olaylara ilişkin Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından verilen cezalara sert tepki gösterdi.

Bir Şehri Linç Kültürüyle Boğmaya Çalışan Süreç

Saral, bordo-mavili kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Fenerbahçe maçının ardından yaşanan ve sadece Trabzonspor’u değil, koca bir şehri linç kültürüyle boğmaya çalışan sürecin artık tanımlanamaz bir noktaya ulaştığını belirtti.

“TFF Yeni Bir Kaosa Neden Oldu”

TFF tarafından açıklanan cezaları kural, akıl ve ahlakla bağdaşmaz olarak değerlendiren Saral, TFF Başkanı Büyükekşi ve yönetiminin ülkede yeni bir kaosa sebep olduğunu ifade etti.

İstifa Çağrısı

Başkalarının parmak oynattığı hakem camiasıyla güvenin kalmadığını belirten Saral, TFF Başkanı ve ekibinin istifa etmesi gerektiğini vurgulayarak, “Ülkemiz futbolunun yarınları bu ekip tarafından hiç edilecektir” dedi.

Helal Etmedikleri Karar

TFF’nin aldığı kararlarla Trabzonspor’un ve taraftarlarının hakkının yenildiğini ifade eden Saral, emek hırsızları ve şikecilerle mücadelenin devam edeceğini söyledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısından TFF’ye Sert Tepki için yorumda bulun

    Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısından TFF’ye Sert Tepki için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısından TFF’ye Sert Tepki için ilk yorumu yapabilirsin.