‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ Dizisi Yeni Bölüm İçin Geri Sayım Başladı

‘Meryem’in Oğlu Furkan’ın Karıştığı Olayın Ardından Gelişmeler

‘Taş Kağıt Makas’ dizisinin son bölümünde ‘Meryem’in oğlu Furkan’ın lüks aracıyla kuryeye çarpması büyük bir olaya sebep olmuştu. Karakterler, olayı kapatmak için farklı yollar aramışlardı. ‘Meryem’ ve ‘Bünyamin Emirkıran’ın kararıyla Furkan, önce Katar’a ardından Amerika’ya gitmeye karar verilmişti. Ancak ‘Avukat Harun Yakar’ duruma isyan etmişti. İzleyiciler, olayın nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyorlar.

‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ Yeni Bölüm Detayları

‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’, Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran gibi usta oyuncuları bir araya getiriyor. Dizinin yeni bölümü 3 Nisan akşamı Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı bu bölüm kaçırılmamalı!

Geçmişte Yaşanan Benzer Bir Olay

1 Mart’ta Eyüpsultan’da yaşanan ve Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan kazada, 17 yaşındaki sürücü T.C. ve annesi Eylem Tok’un Mısır’a kaçtığı, ardından Amerika’ya gittiği ortaya çıkmıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında, zanlılar için iade talebi yapılmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Magazin
  • ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ Dizisi Yeni Bölüm İçin Geri Sayım Başladı
  1. ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ Dizisi Yeni Bölüm İçin Geri Sayım Başladı için yorumda bulun

    ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ Dizisi Yeni Bölüm İçin Geri Sayım Başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ Dizisi Yeni Bölüm İçin Geri Sayım Başladı için ilk yorumu yapabilirsin.