Sakarya'da Pamukova Bayırakçaşehir’e yeni içme suyu hattı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yeni yerleşim yerlerini sağlam altyapısıyla buluşturmaya devam ederken imara açılan Bayırakçaşehir Mahallesi’nde yeni içme suyu hattı ile bölgenin içme suyu gelecek nüfus potansiyeli de düşünülerek garanti altına alındı.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), şehrin genelinde sürdürdüğü altyapı çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Tamamlanan ve devam eden projelerinin yanı sıra yeni yerleşime açılan bölgeleri hızlı bir şekilde sağlam altyapı ile buluşturuyor.

Bu kapsamda Pamukova ilçesinde bulunan BayırakçaşehirMahallesi’nde tamamlanan çalışmalar kapsamında imara açılan mahalle, yeni içme suyu hattı ile buluşturuldu. Kurum tarafından yapılan açıklamada ise, yeni hattın bölgede uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde hizmet vereceği ifade edildi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Sakarya'da Pamukova Bayırakçaşehir’e yeni içme suyu hattı için yorumda bulun

    Sakarya'da Pamukova Bayırakçaşehir’e yeni içme suyu hattı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sakarya'da Pamukova Bayırakçaşehir’e yeni içme suyu hattı için ilk yorumu yapabilirsin.