Milli Savunma Bakanlığı, Teröristleri Etkisiz Hale Getirdi

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda 3 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Bu başarılı operasyonlarla teröristlere karşı kararlılıkla mücadele edildiği belirtildi.

Mehmetçik, Teröristlere Karşı Kararlılıkla Mücadele Ediyor

Son yapılan açıklamada, Milli Savunma Bakanlığı’nın, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda 3 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdiği belirtildi. Mehmetçik, teröristleri inlerinde bulup etkisiz hale getirme görevini kararlılıkla sürdürüyor.

Pençe-Kilit Operasyonu Başarıyla Devam Ediyor

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde gerçekleştirilen operasyonlarda 3 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği ifade edildi. Bu operasyonlar, terör örgütü PKK’ya karşı etkili bir şekilde mücadele edildiğini göstermektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Milli Savunma Bakanlığı, Teröristleri Etkisiz Hale Getirdi için yorumda bulun

    Milli Savunma Bakanlığı, Teröristleri Etkisiz Hale Getirdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Milli Savunma Bakanlığı, Teröristleri Etkisiz Hale Getirdi için ilk yorumu yapabilirsin.