Merkez Bankası Emeklilerinden Talep: Sosyal Tesisler Geri Açılsın

TCMB Emeklileri, Başkan Karahan’a Önerge Verdi

Merkez Bankası (TCMB) emeklileri, eski Başkan Hafize Gaye Erkan döneminde kapatılan sosyal tesislerin geri açılması için yeni Başkan Fatih Karahan’a önerge verdi. Eski Başkan Erkan’ın Ankara ve İzmir Özdere’deki sosyal tesisleri tadilat nedeniyle kapattığı biliniyor.

D Grubu Hissedarı İsdemil’den Destek

D Grubu hissedarlarından Hasan İsdemil, seçim öncesi yapılan genel kurul toplantısında Merkez Bankası emeklilerinin taleplerini gündeme getirdi. İsdemil, emeklilerin kullandığı sosyal tesislerin kapatılmasının sorun olduğunu vurgulayarak, Başkan Karahan’a talepleri iletti.

Emeklilerin Çağrısı

Hasan İsdemil, Merkez Bankası emeklilerinin Ankara ve Özdere’deki sosyal tesislerin kapatılmasının büyük bir sorun olduğunu belirterek, Başkan Karahan’a bu tesislerin bir an önce hizmete açılmasını talep ettiklerini söyledi. Emeklilerin bu tesisler sayesinde bir araya gelerek kaynaştığını ve tatil yapma imkanları olmadığını dile getirdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Merkez Bankası Emeklilerinden Talep: Sosyal Tesisler Geri Açılsın için yorumda bulun

    Merkez Bankası Emeklilerinden Talep: Sosyal Tesisler Geri Açılsın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Merkez Bankası Emeklilerinden Talep: Sosyal Tesisler Geri Açılsın için ilk yorumu yapabilirsin.