Manisa Büyükşehir'den yangınzede aileye yardım eli

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı ilçesinde evlerinde çıkan yangın nedeniyle eşyaları kullanılamaz hale gelen Bulut ailesinin yardımına koştu.

MANİSA (İGFA) –  Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal projeleriyle de vatandaşın daima yanında yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı ilçesinde evlerinde çıkan yangın nedeniyle eşyaları kullanılamaz hale gelen Bulut ailesine yardım eli uzattı.

İlçeye bağlı Yenice Mahallesi’nde ikamet eden Bulut ailesine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini ileten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri aileye televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi ve çekyattan oluşan ev eşyalarının teslimini gerçekleştirdi. Sağlanan yardımdan duyduğu memnuniyeti ifade eden İsa Bulut, “Allah razı olsun başkanımızdan. Bu zor günlerimizde bize destek oldular” dedi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Manisa Büyükşehir'den yangınzede aileye yardım eli için yorumda bulun

    Manisa Büyükşehir'den yangınzede aileye yardım eli için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Manisa Büyükşehir'den yangınzede aileye yardım eli için ilk yorumu yapabilirsin.