Konya Selçuklu’da anne-çocuk ‘moral’ etkinliği

Konya Selçuklu Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremlerin ardından şehre gelen afetzedelere moral vermek için anne-çocuk etkinliği betpunto düzenledi.

KONYA (İGFA) –  Selçuklu Belediyesi de ilçede misafir edilen depremzede vatandaşlara yönelik olarak anne çocuk etkinliği düzenliyor.

Selçuklu Kongre Merkezi’nde Sanat Akademisi bünyesinde gerçekleşen etkinliklerle depremin psikolojik etkilerinin azaltılması amaçlanıyor.

Yaklaşık 8 hafta boyunca devam edecek etkinlikler kapsamında Nasrettin Hoca tiyatro gösterisi, pandomim gösterisi,  el sanatları, resim atölyesi etkinliği ve Hacivat Karagöz gösterisi ile aileler ve çocuklar betpunto giriş moral buluyor.

Hafta sonu gerçekleşen etkinliğe katılan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı depremzede ailelerle bir araya geldi, onlarla sohbet etti.

Çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Pekyatırmacı onlarla birlikte etkinliklere katıldı.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Konya Selçuklu’da anne-çocuk ‘moral’ etkinliği için yorumda bulun

    Konya Selçuklu’da anne-çocuk ‘moral’ etkinliği için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Konya Selçuklu’da anne-çocuk ‘moral’ etkinliği için ilk yorumu yapabilirsin.