Kocaeli’deki Bir Saç Ekim Merkezi, Başarısız İşlem Sonrası Ücret İadesi Yapmak Zorunda Kaldı

Avukat Burakhan Meydan, Saç Ekimi İşlemi İçin İstanbul’da Özel Bir Kliniğe Başvurdu

Kocaeli’de yaşayan avukat Burakhan Meydan, 13 Nisan 2021 tarihinde İstanbul’a gelerek saç ekimi yaptırmak için özel bir kliniğe gitti. İddiaya göre, 8 saatlik süren saç ekim işleminde, Meydan’a yaklaşık 3 bin 600 greft saç kökü ense bölgesinden alınarak kafanın üst bölgesine ekildi. Meydan, saç ekimi öncesi ve sonraki süreçte klinikteki personellerin talimatlarını birebir yerine getirdi.

İlk İşlem Sonrası Sonuç Alınamayınca Tekrar Saç Ekimi Teklif Edildi

Bir ay sonra Burakhan Meydan, işlem yapılan bölgede beklediği sonucu alamadığı düşüncesiyle saç ekim merkezine fotoğraflarını gönderdi. Personeller, sabırlı olması gerektiğini ve zamanla saçının çıkacağını söyledi. Ancak yaklaşık 10 ay sonra Meydan’ın saçında hala değişim olmaması üzerine tekrar saç ekim merkezine başvurdu. Bu sefer kan testleri yapılarak Meydan’ın saç ekimi yapılan bölgede herhangi bir olumsuzluğun olmadığı söylendi.

Avukat Meydan, saç ekiminin başarısız olduğu düşüncesiyle klinik yönetimiyle görüşme yaptı. İddiaya göre saç ekim merkezi yapılan görüşmede, ekimin başarısız olabileceği söylenerek tekrar bir saç ekimi işlemi yapmayı Meydan’a teklif etti. Ancak Meydan, bu teklifi kabul etmeyerek saç ekimi için ödediği miktarın iadesini

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Sağlık
  • Kocaeli’deki Bir Saç Ekim Merkezi, Başarısız İşlem Sonrası Ücret İadesi Yapmak Zorunda Kaldı
  1. Kocaeli’deki Bir Saç Ekim Merkezi, Başarısız İşlem Sonrası Ücret İadesi Yapmak Zorunda Kaldı için yorumda bulun

    Kocaeli’deki Bir Saç Ekim Merkezi, Başarısız İşlem Sonrası Ücret İadesi Yapmak Zorunda Kaldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kocaeli’deki Bir Saç Ekim Merkezi, Başarısız İşlem Sonrası Ücret İadesi Yapmak Zorunda Kaldı için ilk yorumu yapabilirsin.