Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’yı Ziyaret Eden Bakan Uraloğlu, Yatırımları Anlattı

Kilim ve Neşet Ertaş Plağı Hediye Edildi

Bakan Uraloğlu’nun Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’yı ziyareti sırasında, kilim ve Neşet Ertaş’ın plağı hediye edildi.

Bakan Uraloğlu’nun Açıklamaları

Bakan Uraloğlu, Kırşehir Ahilik Müzesi ziyareti öncesi gazetecilere Türkiye’nin ticari faaliyetlerinin büyümesi için çaba gösterdiklerini belirterek, ekonomik başarılarda ulaşım ve iletişim yatırımlarının önemine vurgu yaptı.

Ulaşım ve İletişimde Yapılan Yatırımlar

Bakan Uraloğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde son 22 yılda ulaşım ve iletişim altyapısına 275 milyar dolar yatırım yapıldığını açıkladı. Yapılan yatırımların ekonomik büyümeye önemli katkı sağladığını belirtti.

Kırşehir’e Yapılacak Yatırımlar

Kırşehir’e son 22 yılda ulaşım ve iletişim altyapısına yaklaşık 14,5 milyar lira yatırım gerçekleştirildiğini ifade eden Bakan Uraloğlu, Kırşehir’e iki müjde verdi. Bunlar arasında Kırşehir çevre yolu çalışmalarının başlatılması ve Kapadokya Havaalanı’na ulaşımı sağlayacak yol projesinin hayata geçirilmesi yer alıyor.

Bakan Uraloğlu’nun açıklamaları şehrin ekonomik ve sosyal gelişimine önemli katkılar sunacağını belirtti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’yı Ziyaret Eden Bakan Uraloğlu, Yatırımları Anlattı
  1. Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’yı Ziyaret Eden Bakan Uraloğlu, Yatırımları Anlattı için yorumda bulun

    Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’yı Ziyaret Eden Bakan Uraloğlu, Yatırımları Anlattı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’yı Ziyaret Eden Bakan Uraloğlu, Yatırımları Anlattı için ilk yorumu yapabilirsin.