İzmir’de Cani Baba, İki Kız Çocuğunu Vurduktan Sonra İntihar Girişiminde Bulundu

Olayın Detayları

İzmir’de, Abdi İpekçi Mahallesi’nde yaşanan trajik olayda, Elif A. ile Umut A. çiftinin arasındaki şiddetli geçimsizlik sonucu dramatik bir olay yaşandı. Bir ay önce evi terk eden Elif A., eşinin barışma teklifini reddetti. Bunun üzerine Umut A., çocukları Tuğçe ve Seda A. ile birlikte eşinin akrabası Veysi K.’nin evine gitti.

Olayın Gelişimi

Umut A., evde bulunan tabanca ile önce iki kızına ardından kendisine ateş etti. Odaya giren Veysi K., kanlar içinde kalan çocukları ve babalarını buldu. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar hastanelere kaldırıldı.

Sonuç ve Soruşturma

Olayda karnından vurulan Tuğçe A. ne yazık ki kurtarılamadı. Diğer yaralılar Seda A. ve Umut A.’nın tedavileri devam ediyor ve hayati tehlikeleri bulunuyor. Polis, bu acı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • İzmir’de Cani Baba, İki Kız Çocuğunu Vurduktan Sonra İntihar Girişiminde Bulundu
  1. İzmir’de Cani Baba, İki Kız Çocuğunu Vurduktan Sonra İntihar Girişiminde Bulundu için yorumda bulun

    İzmir’de Cani Baba, İki Kız Çocuğunu Vurduktan Sonra İntihar Girişiminde Bulundu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzmir’de Cani Baba, İki Kız Çocuğunu Vurduktan Sonra İntihar Girişiminde Bulundu için ilk yorumu yapabilirsin.