İtalya Milli Futbol Takımı, Türkiye ile Hazırlık Maçına Hazırlanıyor

Luciano Spalletti, Türkiye Maçının Önemine Vurgu Yaptı

İtalya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Luciano Spalletti, EURO 2024 öncesinde yapacakları hazırlık maçının oyuncularının durumunu görmek için Türkiye ile oynayacakları maçın önemli bir sınav olacağını belirtti. Spalletti, Juventus’tan Nicolo Fagioli ile birlikte düzenlenen basın toplantısında, Türkiye’ye karşı genç oyuncularını da görmek istediğini açıkladı.

Spalletti: “Türkiye Çok Zorlu Bir Rakip”

Spalletti, A Milli Futbol Takımı’nın teknik direktörü Vincenzo Montella’yı da överek, Türkiye’nin kaliteli bir takım olduğunu ve hızlı hücum oyuncularına sahip olduğunu dile getirdi. İtalyan teknik adam, yapmak istediklerini görmek adına Türkiye ile oynayacakları maçın çok önemli olduğunu belirtti.

Fagioli: “Türkiye ile Zorlu Bir Maç Oynayacağız”

İtalyan orta saha oyuncusu Nicolo Fagioli ise Türkiye’nin güçlü bir takım olduğunu vurgulayarak, Hakan Çalhanoğlu gibi dünya çapında önemli oyunculara sahip olduklarını söyledi. Yasadışı bahis nedeniyle ceza alan ve geri dönen Fagioli, Avrupa Şampiyonası kadrosuna seçilmek istediğini ifade etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • İtalya Milli Futbol Takımı, Türkiye ile Hazırlık Maçına Hazırlanıyor
  1. İtalya Milli Futbol Takımı, Türkiye ile Hazırlık Maçına Hazırlanıyor için yorumda bulun

    İtalya Milli Futbol Takımı, Türkiye ile Hazırlık Maçına Hazırlanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İtalya Milli Futbol Takımı, Türkiye ile Hazırlık Maçına Hazırlanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.