Hindistanlı İş İnsanı Mukeş Ambani’nin Oğlunun Düğünü Dünya Sosyetesini Bir Araya Getirdi

Hindistan’ın Jamnagar Kenti Düğün Kutlamaları İçin Göz Kamaştırıyor

Hindistan’ın en zengin isimlerinden biri olan iş insanı Mukeş Ambani’nin oğlu Anant Ambani’nin düğünü, dünya sosyetesini Hindistan’ın Jamnagar kentine çekti. 28 yaşındaki Anant ve çocukluk aşkı 29 yaşındaki Radhika Merchant’in temmuz ayındaki evliliği için düzenlenen üç günlük ön kutlama etkinliklerine 1200 kişilik davetli listesinde yer alan ünlü isimler katıldı.

Dünya Çapındaki Ünlüler Kutlamalara Renk Kattı

Bill Gates, Mark Zuckerberg, Ivanka Trump, extrabet Hillary Clinton ve Butan kraliyet ailesi gibi isimlerin de bulunduğu konuklar, düğün kutlamalarında sahneye çıkacak olan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ile bir araya gelmek için özel jetlerle Hindistan’a uçtu. Rihanna, gittiği Hindistan’da çiçeklerle ve yerel danslarla karşılandı.

Dev Bütçeli Kutlamalar

Ambani ailesi, düğün için küçük bir servet harcadı. Kutlamalar öncesinde 9 milyon dolarlık ödeme yapılan Rihanna’nın yanı sıra, extrabet giriş dünya mutfağından menüler hazırlanacak etkinliklerde ünlü şefler de yer alacak. Ayrıca, köylülere yapılan yemek ziyafetiyle de yerel halk unutulmadı.

Ambani Ailesinin İhtişamlı Düğün Geleneği

Ambani ailesi, daha önce de düzenledikleri ihtişamlı düğünlerle adlarından söz ettirmişti. Anant’ın kızkardeşi Isha’nın 2018’deki düğünü 100 milyon dolara mal olmuş ve sahneye Beyonce çıkmıştı. Ailenin diğer oğlu Akaş’ın düğününde ise Coldplay performans sergilemişti.

Anant Ambani’nin Hayalleri

ABD’de Brown extrabet twitter Üniversitesi’nden mezun olan Anant Ambani, dünyanın en büyük hayvanat bahçesini kurma planlarıyla tanınıyor. Bu genç iş insanının düğünü, şimdiye kadar düzenlenen en göz alıcı davetlerden biri olarak anılmaya devam ediyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Dünya
  • Hindistanlı İş İnsanı Mukeş Ambani’nin Oğlunun Düğünü Dünya Sosyetesini Bir Araya Getirdi
  1. Hindistanlı İş İnsanı Mukeş Ambani’nin Oğlunun Düğünü Dünya Sosyetesini Bir Araya Getirdi için yorumda bulun

    Hindistanlı İş İnsanı Mukeş Ambani’nin Oğlunun Düğünü Dünya Sosyetesini Bir Araya Getirdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hindistanlı İş İnsanı Mukeş Ambani’nin Oğlunun Düğünü Dünya Sosyetesini Bir Araya Getirdi için ilk yorumu yapabilirsin.