Geleceğin denizcileri ödüllerini aldı

Cumhuriyet’in kuruluşunun 99’ncu yıl dönümü kutlamaları kapsamında Kemer Belediye Spor Yat ve Yelken Kulübü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışmalarında dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Kemer G Marina yanında bulunan amfi tiyatroda düzenlenen ödül törenine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Vekili Recep Yılmaz, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Sahil Güvenlik Komutan Vekili Alper Aydın, belediye meclis üyesi Mustafa Bilici ve Kemer Belediye Spor Yat ve Yelken Kulübü Başkanı Orhan Yeşilli ile sporcular katıldı.

Optimist ve Ilca kategorilerinde yapılan yarışta 8- 16 yaş arasındaki geleceğin denizcileri birbiriyle kıyasıya mücadele etti.

Yarışta dereceye girenlere ödüllerini Belediye Başkanı Topaloğlu ve protokol üyeleri verirken, ödül töreni sonrası hatıra fotoğrafı çekildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Geleceğin denizcileri ödüllerini aldı için yorumda bulun

    Geleceğin denizcileri ödüllerini aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Geleceğin denizcileri ödüllerini aldı için ilk yorumu yapabilirsin.