Funda Akosman TÜYAP’ta Sevenleriyle Buluştu – KÜLTÜR & SANAT

Bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren Gazeteci – Yazar – Enerjist – Astrolog Funda Akosman’ın astroloji kaynak kitabı niteliğindeki yeni kitabı “Astroloji Öğreniyorum” TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nın son gününde okurlarıyla buluştu.

 

Kitapta burçların özellikleri ve burçların birbirleriyle olan uyumlarının anlatıldığı bölüm okurlar tarafından ilgi gördü. Fuarın son gününde ilgi yoğundu ve ulaşımda da yoğunluğa neden oldu. Metrobüs kullananlar üst geçit merdivenlerinde kalabalık oluşturdu. Fuara girmek için de ziyaretçiler kapıda kuyruk bekledi. Fuarın dışındaki yoğunluk içeride de değişmedi.

 

AZ Yayınevi standında okurları ve takipçileriyle TÜYAP’ta buluşan Funda Akosman’ın kitabının konseptine uygun giyinmesi de ziyaretçilerin dikkatini çekti ve herkesten tam not aldı. Akosman, “Sevenlerimle bir araya geldiğim için çok mutluyum, yeni kitabım herkese ışık olsun” dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Funda Akosman TÜYAP’ta Sevenleriyle Buluştu – KÜLTÜR & SANAT için yorumda bulun

    Funda Akosman TÜYAP’ta Sevenleriyle Buluştu – KÜLTÜR & SANAT için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Funda Akosman TÜYAP’ta Sevenleriyle Buluştu – KÜLTÜR & SANAT için ilk yorumu yapabilirsin.