Fenerbahçe’yi Mutlu Eden An

Mert Hakan Yandaş: ‘Kasımpaşa Maçını Son Anlarda Kazanmak Çok Önemli’

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Mert Hakan Yandaş, Kasımpaşa maçını son anlarda gelen golle kazanmalarının takımı çok mutlu ettiğini belirtti.

‘Frikik Golüm Bonucci ile Çalıştım’

Mert Hakan, frikik golü hakkında ise “Son idmanda Bonucci ile frikik çalıştık. O bana ‘Sana yarın baskı yapmaya geleceğim, yarın da frikikten gol ataksın’ dedi. Bugün de maçtan önce ‘Gol atarsan seni bekliyorum’ dedi, golün yarısı onun.” şeklinde konuştu.

‘Taraftar Bizi Ayağa Kaldıran Unsurlarımızdan Birisi’

Mert Hakan, iç sahada puan kayıplarına ilişkin, “Bugünkü tribün olduğu sürece iç sahada bizim en büyük kozumuz olacak. Geçen hafta yaptığım konuşmanın değeri ortaya çıktı, anlamlı oldu. Fenerbahçe, birlikte olduğunda yıkılması imkansız bir camia.” ifadelerine yer verdi.

‘Sezon Sonunda Şampiyon Olursak Dünyanın En Mutlu İnsanlarından Birisi Olurum’

Mert Hakan, sezon sonunda şampiyon olmaları halinde çok mutlu olacağını belirterek, “Uzun süredir forma şansı bekliyorum. Kendimi de hazır tutmaya çalışıyorum.” şeklinde konuştu.

‘Uzatmalarda Kazandığımız Penaltı Heyecan Vericiydi’

Uzatmalarda kazanılan penaltıyı değerlendiren Mert Hakan, “Gol sevincini hep beraber yaşadık. İnşallah bunlar şampiyonluğun habercisi olur.” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Fenerbahçe’yi Mutlu Eden An için yorumda bulun

    Fenerbahçe’yi Mutlu Eden An için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe’yi Mutlu Eden An için ilk yorumu yapabilirsin.