Efes Selçuk’ta 23 Nisan Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.

Efes Selçuklu çocuklar bayramlarını sokak oyunlarıyla ve başarılı performanslarıyla kutladılar.

“Çocuklar Özgürdür, Sokak Oyunlarıyla Büyür” sloganı ile Pazar Yeri’nde düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde çocuklar hem sahnede yer aldılar hem de birbirinden farklı eğitici ve eğlenceli oyunların tadını çıkardılar. Yüz boyama, resim, origami, satranç, geri dönüşüm, kelime oyunu gibi atölyelere katılan çocuklar sahne performanslarıyla da beğeni topladılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan şenlikte Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel şenlik alanını gezerek, çocukların aktivitelerine katıldı.

23 Nisan Çocuk Şenliği’nde, Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi eğitmenlerinden Bahadır Varvar yönetimindeki koro, Kamber Karameşe yönetimindeki grup performansı ve Kerim Akgüneş’in öğrencilerinin ritim performansı büyük beğeni topladı. Belediye Halk Oyunları Ekibi’nin performansı ve sihirbaz gösterisinin de yer aldığı 23 Nisan Çocuk Şenliği Sokak oyunları ve sahne performanslarıyla akşam saatlerine kadar devam etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Efes Selçuk’ta 23 Nisan Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. için yorumda bulun

    Efes Selçuk’ta 23 Nisan Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Efes Selçuk’ta 23 Nisan Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. için ilk yorumu yapabilirsin.