Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Erdoğan’ın BM’deki konuşması manipüle edildi


Merkezden yapılan açıklamada görüntülerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurul Salonu’ndaki 78. Genel Kurul görüşmelerindeki hitabından alındığı ifade edilerek, şunlar kaydedildi:


“Cumhurbaşkanı’mız hitabında, ‘Birleşmiş Milletler’in öncülüğünde dünyanın güvenliğini, huzurunu, refahını sağlamakla görevli kurumları hızla yeniden yapılandırmalıyız. Coğrafyasıyla ve demografisiyle dünyadaki tüm kökenleri, inançları, kültürleri temsil yeteneğine sahip bir küresel yönetim mimarisi inşa etmeliyiz. Netice olarak tüm kalbimizle bir kez daha diyoruz ki, dünya 5’ten büyüktür, daha adil bir dünya mümkündür.’ ifadelerini kullanmıştır.


Konuşmanın, ‘Coğrafyasıyla ve demografisiyle dünyadaki tüm kökenleri, inançları, kültürleri temsil yeteneğine sahip bir küresel yönetim mimarisi inşa etmeliyiz.’ bölümü alınarak manipülasyon yapılmaktadır. Cumhurbaşkanı’mızın çağrısı, BM gibi kuruluşların daha kapsayıcı olmasıyla ilgilidir.”

Kaynak: Trt Haber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Dünya
  • Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Erdoğan’ın BM’deki konuşması manipüle edildi
  1. Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Erdoğan’ın BM’deki konuşması manipüle edildi için yorumda bulun

    Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Erdoğan’ın BM’deki konuşması manipüle edildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Erdoğan’ın BM’deki konuşması manipüle edildi için ilk yorumu yapabilirsin.