Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIA Başkanı Ben Sulayem’i Marmaris’te Misafir Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIA Başkanı Ben Sulayem’i Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleri Buluşması’nda ağırladı.

Karşılıklı Görüş Alışverişi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmaris’te düzenlenen etkinlik kapsamında FIA Başkanı Ben Sulayem’i konuk etti. Görüşmede, Türkiye’deki motorsporları ve otomotiv sektörü hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Stratejik İşbirliği İmkanları

Erdoğan ve Sulayem’in görüşmesinde, Türkiye’nin uluslararası motorsporları alanında daha fazla yer alması ve stratejik işbirliği imkanları ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin motorsporları alanındaki potansiyeline vurgu yaparak, bu alanda yapılacak işbirliklerinin önemine değindi.

Yerel ve Ulusal Projelerin Desteklenmesi

Toplantıda ayrıca, Türkiye’deki yerel ve ulusal projelerin desteklenmesi, gençlerin spor ve motorsporlarına teşvik edilmesi konuları da ele alındı. FIA Başkanı Ben Sulayem, Türkiye’nin motorsporları alanındaki potansiyeline inandığını ve bu alanda yapılacak yatırımların önemli olduğunu belirtti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIA Başkanı Ben Sulayem’i Marmaris’te Misafir Etti
  1. Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIA Başkanı Ben Sulayem’i Marmaris’te Misafir Etti için yorumda bulun

    Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIA Başkanı Ben Sulayem’i Marmaris’te Misafir Etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIA Başkanı Ben Sulayem’i Marmaris’te Misafir Etti için ilk yorumu yapabilirsin.