Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt’un Kurtuluş Yıl Dönümünde Mesaj Gönderdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt’un Kurtuluş Yıl Dönümü Programına Video Mesajıyla Katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü programına video mesaj gönderdi. Mesajında Bayburtluları selamlayan Erdoğan, şehrin kurtuluşunun yıl dönümünü tebrik ederek vatanı için canlarını ortaya koyan kahramanları rahmetle andığını belirtti.

Erdoğan: “Türkiye Cumhuriyeti’ni İlelebet Payidar Kılmak İçin Mücadelemizi Sürdürüyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt’un kurtuluş yıl dönümünde yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatmak için verdikleri mücadeleyi vurgulayarak, 81 vilayet ve 85 milyon vatandaşla birlikte ülkeyi daha da ileriye taşımak için çalıştıklarını ifade etti.

Bayburt’a Hizmette 21 Yılı Aşan İktidar Dönemleri

Erdoğan, Bayburt ve diğer şehirlerin altyapısından üstyapısına kadar her alanda hizmet ettiklerini belirterek, şehrin ihtiyaçlarını karşılamak için gayret gösterdiklerini söyledi. Bayburtlu vatandaşların kendilerine verdiği destekten dolayı minnettar olduklarını dile getirdi.

Erdoğan: “Türkiye Yüzyılı’nı Hep Birlikte İnşa Edeceğiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburtluların gösterdiği destekten memnuniyet duyduklarını belirterek, Türkiye’nin geleceğini hep birlikte inşa edeceklerini ifade etti. Gelecek nesillere daha güçlü, müreffeh, özgür ve itibarlı bir ülke bırakmayı hedeflediklerini söyledi.

Seçimler ve Belediyecilik

Erdoğan, geçmiş seçimlerde başarılı olduklarını ve hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediklerini belirtti. Tüm Bayburtlulardan AK Parti ve Cumhur İttifakı’na destek çağrısında bulunarak, birlik ve dayanışmanın devam etmesi temennisinde bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt’un Kurtuluş Yıl Dönümünde Mesaj Gönderdi
  1. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt’un Kurtuluş Yıl Dönümünde Mesaj Gönderdi için yorumda bulun

    Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt’un Kurtuluş Yıl Dönümünde Mesaj Gönderdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt’un Kurtuluş Yıl Dönümünde Mesaj Gönderdi için ilk yorumu yapabilirsin.