Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya’da – Son Dakika Haberleri


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:


Açık ve net konuşmayı severim, o şekilde konuşacağım. Çünkü 7 Ekim tarihi, bir başlangıç olarak anlatılıyor. 7 Ekim’den sonraki süreç hiç konuşulmuyor.


Şu an itibariyle 13 bin Filistinli çocuk, kadın, yaşlı öldürülmüştür. Artık neredeyse Gazze diye bir yer kalmadı, her taraf yerle yeksan oldu.


Şu anda yatıyorlar, kalkıyorlar, Hamas, Hamas, Hamas… Hamas’ın silah varlığı ile gücü ile acaba İsrail’in silah varlığı ve gücü mukayese edilebilir mi? Şu anda İsrail’in nükleer silahı var mı? Var ama bunu İsrail’e sorarsanız ‘var’ demez. Çünkü onlar yalanı çok iyi kullanırlar.


Eğer elimiz, kolumuz, dilimiz bağlı kalırsak, hesabını tarihe veremeyiz. Borçluluk psikolojisi içerisinde İsrail-Filistin savaşını değerlendirmemek gerekir. Bizim İsrail’e borcumuz yok. Borcu olanlar rahat konuşamıyor.


Ayrıntılar geliyor…

Kaynak: Trt Haber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya’da – Son Dakika Haberleri için yorumda bulun

    Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya’da – Son Dakika Haberleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya’da – Son Dakika Haberleri için ilk yorumu yapabilirsin.