Cumhurbaşkanı adaylarının propaganda konuşma sırası belirlendi


YSK Başkanlığında, cumhurbaşkanı adaylarının radyo ve televizyonda gerçekleştirecekleri 10’ar dakikalık propaganda konuşmalarının yayın ve zaman sıralarının belirlenmesi için kura çekildi.


Buna göre, 24 Mayıs Çarşamba saat 21.00-21.10 arasında Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, 21.11-21.21 arasında ise Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu propaganda konuşmasını yapacak.


Propaganda konuşmalarının ikinci günü olan 27 Mayıs Cumartesi ise 17.39-17.49 arasında Kılıçdaroğlu, 17.50-18.00 arasında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşacak.


Televizyonda yayınlanacak propaganda konuşmalarında, Türk bayrağı ve konuşmayı yapan kişi dışında hiçbir görüntüye yer verilmeyecek. Konuşmacılar, ceket giymek ve kravat takmak zorunda olacak.

Kaynak: Trt Haber

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Cumhurbaşkanı adaylarının propaganda konuşma sırası belirlendi için yorumda bulun

    Cumhurbaşkanı adaylarının propaganda konuşma sırası belirlendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cumhurbaşkanı adaylarının propaganda konuşma sırası belirlendi için ilk yorumu yapabilirsin.