BUSADER'den yeni sezona renkli merhaba

BUSADER Bursa ve Veteran BUSADER’in birlikte düzenledikleri kahvaltıda bir araya gelen üyeler yeni döneme ‘merhaba’ dedi.

Ersel NALBANT – Herkes Duysun / BURSA (İGFA) – Bursa ile Veteran Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Dernekleri (BUSADER) üyeleri, Balat Binicilik Kulübü’nde düzenlenen renkli kahvaltıda bir araya gelerek yeni döneme ‘merhaba’ dedi.

BUSADER Federasyonu ve BUSADER Kurucu Başkanı Zerrin Özgüle’nin yanı sıra, tüm üye ve konukların yoğun ilgi gösterdiği kahvaltının açılış konuşmasını yapan Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke ve Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, yeni dönemde yapılacak çalışmalar ve Federasyon öncülüğünde, Hatay’da inşa edilmekte olan Samandağ BUSADER İlkokulu hakkında üyelere bilgi verdiler.

Yeni dönemde de birçok önemli projeye imza atmak için kolları sıvadıklarını belirten Bursa BUSADER Başkanı Elif Evke ve Veteran BUSADER Başkanı Deniz Cantürk, üyelerden büyük
destek beklediklerini söylediler.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. BUSADER'den yeni sezona renkli merhaba için yorumda bulun

    BUSADER'den yeni sezona renkli merhaba için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BUSADER'den yeni sezona renkli merhaba için ilk yorumu yapabilirsin.