Bursa’nın Eskikarağaç Köyü’nde Yaren Leylek ile Adem Yılmaz’ın Dostluğu Film Oldu

Eskikarağaç’ta Eşsiz Dostluk

Bursa’nın Karacabey ilçesine bağlı Eskikarağaç köyünde yaşayan balıkçı Adem Yılmaz ile Yaren leyleğin benzersiz dostluğu milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Belgesel Filmi Yönetmen Burak Doğansoysal Çekti

12 yıldır Adem Yılmaz’ın kayığına konan Yaren leylek, vdasino bu yıl da gelerek geleneksel pozunu verdi. Bu özel dostluğun hikayesi yönetmen Burak Doğansoysal tarafından belgesel film olarak çekildi.

Karacabey Belediye Başkanı Adem Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Adem Yılmaz’ı ziyaret ederek ona vdasino giriş desteklerini iletti. Başkan Özkan, Yaren’in yuvasının canlı yayınla izlenebileceği www.yarenleylek.com adresini duyurdu.

Yaren’in Yuvası 7/24 Canlı Yayınla İzlenebilecek

Özkan, Yaren leyleğin yuvasının artık 7/24 canlı yayınla www.yarenleylek.com adresinden takip edilebileceğini belirtti. Bu eşsiz dostluğun her vdasino twitter anını izlemek isteyenler için harika bir fırsat!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Magazin
  • Bursa’nın Eskikarağaç Köyü’nde Yaren Leylek ile Adem Yılmaz’ın Dostluğu Film Oldu
  1. Bursa’nın Eskikarağaç Köyü’nde Yaren Leylek ile Adem Yılmaz’ın Dostluğu Film Oldu için yorumda bulun

    Bursa’nın Eskikarağaç Köyü’nde Yaren Leylek ile Adem Yılmaz’ın Dostluğu Film Oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursa’nın Eskikarağaç Köyü’nde Yaren Leylek ile Adem Yılmaz’ın Dostluğu Film Oldu için ilk yorumu yapabilirsin.