Başkent Kültür Yolu Festivali’nde Ajda Pekkan Rüzgarı Esti

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın beş şehirde çok daha kapsayıcı etkinliklerle yaygınlaştırdığı Türkiye Kültür Yolu Festivalleri bünyesinde düzenlenen Başkent Kültür Yolu Festivali’nde 20 Ekim 2022, Perşembe akşamı Ajda Pekkan rüzgârı esti.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un da izlediği konserde, Ajda Pekkan geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi. CSO Ada Ankara’da gerçekleşen ve biletleri günler öncesinden tükenen Ajda Pekkan konserinde, Ankaralılar Süperstarın güzelliği ve sahne enerjisiyle adeta büyülendi.

Konsere ‘Sihirli Aşk’ şarkısıyla başlayan Ajda Pekkan, ‘Vitrin’ ve ‘Ben Yanmışım’ı seslendirdikten sonra yaptığı konuşmayla Ankaralı izleyicilerini selamladı. ‘Bir Günah Gibi’, ‘Kimler Geldi Kimler Geçti’, ‘Haykıracak Nefesim’, ‘Uykusuz Her Gece’ gibi unutulmaz şarkılarıyla sevenlerini müzikal bir yolculuğa çıkaran Pekkan, ‘Arada Sırada’ ‘Yakar Geçerim ve ‘Resim’in de aralarında bulunduğu sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Başkent Kültür Yolu Festivali’nde Ajda Pekkan Rüzgarı Esti için yorumda bulun

    Başkent Kültür Yolu Festivali’nde Ajda Pekkan Rüzgarı Esti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkent Kültür Yolu Festivali’nde Ajda Pekkan Rüzgarı Esti için ilk yorumu yapabilirsin.