Banka Emeklisi Cengiz Yılmaz’ın Hediyelik Eşyalar Dolu Evi

Banka Emeklisi Cengiz Yılmaz’ın İlginç Hobisi

Banka emeklisi Cengiz Yılmaz, gittiği şehir ve ülkelerden satın aldığı ya da hediye edilen eşyaları biriktirmeyi hobi haline getirdi. Evini dolduran hediyelik eşyaları her gün tozunu alarak özenle koruyor.

Hediyelik Eşyalarla Dolu Bir Ev

Cengiz Yılmaz’ın evi adeta bir hediyelik eşya dükkanını anımsatıyor. Salonundan yatak odasına, mutfaktan banyoya kadar her köşede farklı bir hediye eşya bulunuyor. Evini ziyaret eden misafirler, bu benzersiz koleksiyon karşısında hayrete düşüyor.

40 Yıldır Yalnız Yaşayan Bir Koleksiyoncu

Yılmaz, eşinden ayrıldıktan sonra 40 yıldır yalnız yaşamaya devam ediyor. İstanbul’daki evinde de benzer bir koleksiyona sahip olduğunu belirten Yılmaz, kutular içinde sakladığı yıllar önce alınmış hediyeleri zamanı geldiğinde açmayı planlıyor.

Cengiz Yılmaz, “1992 yılında emekli oldum. Emekli olmadan önce de katıldığım organizasyonlarda ve basın sektöründe çalışırken biriktirdiğim hediyeleri evimde sergiliyorum. Misafirlerime de çeşitli hediyeler vermekten mutluluk duyuyorum.” açıklamalarında bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Banka Emeklisi Cengiz Yılmaz’ın Hediyelik Eşyalar Dolu Evi için yorumda bulun

    Banka Emeklisi Cengiz Yılmaz’ın Hediyelik Eşyalar Dolu Evi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Banka Emeklisi Cengiz Yılmaz’ın Hediyelik Eşyalar Dolu Evi için ilk yorumu yapabilirsin.