Arda Güler, Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi Finali İçin Hazır

Arda Güler, Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi Finali Öncesinde Motive

Real Madrid’in milli futbolcusu Arda Güler, 1 Haziran Cumartesi günü Borussia Dortmund ile oynayacakları UEFA Şampiyonlar Ligi finaline odaklanmış durumda. Güler, “İnşallah final maçında oynarım, oynamazsam da hiçbir problem yok.” diyerek sakin ve motive olduğunu belirtti.

Arda Güler, Türk Halkına Teşekkür Etti

Madrid’deki spor tesislerinde basın mensuplarıyla buluşan Arda Güler, Türk halkının kendisine verdiği destekten dolayı mutlu olduğunu vurgulayarak teşekkürlerini iletti. Güler, Türk halkını gururlandırmak için sahada en iyisini yapmaya odaklandığını ifade etti.

Carlo Ancelotti: “Arda Güler, Mükemmel Performans Serisi Yakaladı”

Teknik direktör Carlo Ancelotti ise Arda Güler’in son maçlardaki performansından memnuniyet duyduğunu belirterek, “Arda son maçlarda kabiliyetini ve özelliklerini gösterdi. Mükemmel bir gol atma serisi yakaladı. Elbette cumartesi günkü final maçı içinde faydalı olabilir. Sahip olduğumuz opsiyonlardan biri de Arda.” şeklinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Arda Güler, Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi Finali İçin Hazır
  1. Arda Güler, Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi Finali İçin Hazır için yorumda bulun

    Arda Güler, Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi Finali İçin Hazır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Arda Güler, Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi Finali İçin Hazır için ilk yorumu yapabilirsin.