Anadolu Ateşi Gösterisi 2 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda!

Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’dan Müjde

Beşiktaş Stadyumu’nda 2 Haziran’da gerçekleşecek gösteride 500 kişi görev alacak.

Basın Toplantısında Heyecan Verici Açıklamalar

Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, Sarıyer’de düzenlenen basın toplantısında, etkinliğe katılacak 500 kişilik ekibe teşekkür etti. Erdoğan, basın mensuplarına 1999’dan beri verdikleri destek için minnettarlığını dile getirerek, “Ulusal gurur” ve “Milli gurur” manşetlerini hatırlattı.

25 Yıllık Deneyimi İzleyicilerle Buluşturacaklar

Mustafa Erdoğan, Anadolu Ateşi’nin 25 yıllık birikimini izleyicilere sunacaklarını belirtti. 110 ülkede gösteri yaptıklarını ve milyonlarca seyirciye ulaştıklarını söyleyen Erdoğan, 2 Haziran’daki gösterinin önemli ve görkemli olacağının altını çizdi.

Yepyeni Gösteriler ve Teknolojik İnovasyonlar

Gösteride “Troya”, “İstanbul Dreams”, “Davul” gibi klasik gösterilere ek olarak “İpek Yolu” dansının da yer alacağını duyuran Erdoğan, özel ışık sistemi ve lazer efektleriyle büyük bir şov hazırlıklarında olduklarını belirtti.

Amatör Dansçılara Verilen Değer

Erdoğan, 25 yıllık süreçte amatör dansçıları eğitmek için harcadıkları zamanın kendilerine büyük kazanımlar sağladığını ifade etti. Şu anda 12 dans akademileri bulunduğunu ve 4 yaşındaki çocukların dans eğitimine başladığına dikkat çekti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Anadolu Ateşi Gösterisi 2 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda! için yorumda bulun

    Anadolu Ateşi Gösterisi 2 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Anadolu Ateşi Gösterisi 2 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda! için ilk yorumu yapabilirsin.