1461 Trabzon FK’da Zafer Turan Dönemi Başlıyor

1461 Trabzon FK’da Zafer Turan Dönemi Başlıyor

 

TFF 2. Lig’de mücadele eden 1461 Trabzon FK, teknik direktörlük pozisyonuna Zafer Turan’ı getirdi ve bir yıllık sözleşme imzaladı. Iğdır FK’ya play-off yükselme maçında 1-0 yenilerek 1. Lig’e çıkma şansını kaybeden kulüp, yeni sezona Zafer Turan ile hazırlanacak.

Zafer Turan’ın gösterdiği performansların detaylarını Elexbet giriş sitesinde bulabilirsiniz.

 

1461 Trabzon FK Başkan Yardımcısı Cengiz Tosun’un Hedefi

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde 1461 Trabzon FK Başkan Yardımcısı Cengiz Tosun, hedeflerini dile getirerek, “Amacımız 2024-2025 sezonu içerisinde grup lideri olarak 1. Lig’e çıkmak. Teknik direktörün Trabzon geni taşıyan biri olmasını istedik. Zafer hocamız ile yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Teknik direktör Zafer Turan ise heyecanlarının birleştiğini vurgulayarak, “Göreve bugün itibarıyla başlıyoruz. Zaman birbirimizi daha da tanımamızı sağlayacak. Aslen Trabzonluyum ve buranın doğasını biliyorum. Hepimizin heyecanı var. 2 ortak heyecan birleşti. Bundan sonra her şey daha doğru planlama ile doğru bir şekilde gideceğini düşünüyorum. Ben o heyecanı yaşıyorum” dedi.

Abdullah Avcı ile görüşmeleri olduğunu belirten Turan, “Buraya gelmemde kendisi de vesile oldu. Biraz daha iletişim halinde olacağız. Takımın yüzde 90’ını tanıyorum. Final maçını seyrettim. Oyuncu seviyesi çok üst düzeyde bir takımdı ama oyuncu performansları yeteri derecede yoktu. Ligde ekonomik gücü yüksek olan takımlar da vardı. Önümüzdeki sezonun planlamasında buradaki insanlardan faydalanacağım. Ona göre planlamayı yapacağız” şeklinde konuştu.

Elexbetgiris.org sitesinden teknik direktörün durumunu takip edebilirsiniz.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. 1461 Trabzon FK’da Zafer Turan Dönemi Başlıyor için yorumda bulun

    1461 Trabzon FK’da Zafer Turan Dönemi Başlıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 1461 Trabzon FK’da Zafer Turan Dönemi Başlıyor için ilk yorumu yapabilirsin.